Register Login
Sign In
» » Getac S400-G3-Basic

Getac S400-G3-Basic

15-12-2016, 15:17
Sterowniki dodał: admin
Odwiedzin:
Komentarze: 0

Autorska recenzja notebooka:
Getac S400 uzupełnia ofertę notebooków typu "semi-rugged" o model czternastocalowy. Pancerna obudowa oraz rozwiązania zwiększające funkcjonalność i bezpieczeństwo sprzętu w terenie, to cechy rzadko spotykane w laptopach.

Producentem notebooka jest Getac, amerykańsko-tajwańska korporacja, wywodząca się z GE Aerospace, głównego dostawcy sprzętu elektronicznego dla amerykańskiego lotnictwa wojskowego. Oprócz słynących z solidności notebooków, Getac w swej ofercie posiada również przemysłowe tablety, sprzęt konwertowalny oraz, zaprojektowane do ekstremalnych zastosowań, rozwiązania telekomunikacyjne. Portfolio uzupełniają liczne akcesoria dodatkowe, ułatwiające dopasowanie sprzętu do określonych potrzeb.

Solidność obudowy to zasługa materiału "KryptoShell" - to opatentowane przez Getaca tworzywo, spełniające wojskowe standardy wytrzymałościowe MIL-STD-810G. Chroni ono laptopa przed uszkodzeniami, wibracjami oraz upadkiem z wysokości do trzech stóp. Notebook znakomicie sprawdzi się w rękach użytkowników pracujących nie tylko w klimatyzowanym biurze - zwłaszcza pracowników służb mundurowych, inspektorów terenowych czy przedstawicieli sił zbrojnych.

Wydajność potrzebną do pracy zapewniają mocne procesory Intel Core i5 lub i7 o standardowym napięciu. Również układ chłodzenia przystosowano do pracy w nietypowych warunkach - filtr przeciwpyłowy gwarantuje bezawaryjną pracę. Zintegrowany układ graficzny to najlepsze rozwiązanie w sprzęcie z tego segmentu, oferując potrzebną wydajność i stabilną pracę, przy zachowaniu minimalnego zużycia energii.

Liczne porty i kieszenie na bokach i tyle urządzenia chronią gumowe lub uszczelniane klapki i zaślepki. Oprócz czterech USB (w tym trzech w standardzie 3.0 oraz jednego połączonego z eSATA), cyfrowego i analogowego wyjścia obrazu i portu LAN, notebook posiada gniazdo dokujące, port ExpressCard 54 oraz port szeregowy.

Czternastocalowy ekran oferuje rozdzielczość HD (1366 x 768) i wyróżnia się bardzo wysokim poziomem luminancji - zapewnia to czytelny obraz nawet podczas pracy w pełnym słońcu. Osoby przekonane do obsługi dotykowej mogą wybrać model z ekranem takiego właśnie typu.

Wyspowa klawiatura z podświetleniem dopełnia funkcjonalność notebooka. Czerwony kolor podświetlenia jest przyjaźniejszy dla oczu użytkownika, niż generowany przez standardowe, białe diody. Całość jest odporna na zalanie, a pięć dodatkowych przycisków "Quick Keys" ułatwia obsługę sprzętu.

Getac S400 to wielozadaniowy laptop zaprojektowany dla użytkowników spędzających dużo czasu w terenie. Wytrzymała obudowa, łatwe dopasowanie funkcjonalności do określonych potrzeb oraz zaawansowane rozwiązania łączności to jego najmocniejsze strony.

Podstawowe informacje

Producent
 • Getac

Procesor

Rodzina procesora
 • Intel Core i3
Częstotliwość procesora
 • 2600 MHz

Ekran

Przekątna ekranu
 • 14,1 cala
Rozdzielczość ekranu
 • 1366x768
Ekran Dotykowy
 • Posiada ekran dotykowy

Pamięć RAM

Pamięć RAM
 • 4GB

Dysk Twardy

Rodzaj dysku twardego
 • HDD
Pojemność dysku twardego
 • 500 GB

Karta Graficzna

Producent karty graficznej
 • Intel
Model karty graficznej
 • HD Graphics 4600

Komunikacja

Napęd optyczny
 • Nie posiada wbudowanego napędu

Fizyczne

Kolor
 • Szare i srebrne

Oprogramowanie

System operacyjny
 • Windows 7


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!