Register Login
Sign In
» » Dell Latitude 7350 (CA006L7350XEMEA)

Dell Latitude 7350 (CA006L7350XEMEA)

15-12-2016, 15:20
Sterowniki dodał: admin
Odwiedzin:
Komentarze: 0

Autorska recenzja notebooka:
Komputery korzystające z zalet dotykowego ekranu zyskują coraz większą popularność. Motywuje to największych producentów elektroniki do uzupełniania swojej oferty o kolejne rozwiązania tego typu. Dell dla użytkowników korporacyjnych przygotował trzynastocalowy komputer typu 2w1: Latitude 13 7350. To urządzenie łączące w sobie wygodę i funkcjonalność typowego notebooka oraz zalety dotykowego ekranu tabletu.

Stylistycznie komputer nawiązuje do znanych z rodziny notebooków Latitude obudów typu Tri-metal, łączących w sobie zalety aluminium oraz stopu magnezu. Ekran dodatkowo zabezpieczono przed urazami fizycznymi taflą szkła Gorilla, więc wytrzymałość notebooka trzyma najwyższy poziom.

Komputer składa się z dwóch elementów - tabletu oraz towarzyszącej mu podstawki z klawiaturą, drugą baterią i dodatkowymi portami. Dzięki specjalnemu zawiasowi z systemem zaczepów wystarczy jeden ruch, aby rozdzielić lub połączyć urządzenie i całkowicie zmienić sposób obsługi Della 7350.

Tablet wyróżnia się nie tylko niskonapięciowym procesorem Intel Core M (również w wersji z vPro), ale też trzynastocalowym dotykowym ekranem o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Matrycę wykonano w technologii IPS, która zapewnia obraz o szerokich kątach widzenia, mocnym podświetleniu i znakomitym kontraście. Szybki dysk SSD o pojemności nawet 512 GB oraz do 8 GB pamięci RAM to pewność, że system będzie działał szybko, błyskawicznie reagując na polecenia.

Nie zapomniano również o ważnym dla wielu użytkowników bezpieczeństwie - Dell 7350 może dysponować modułem szyfrowania TPM, czytnikiem linii papilarnych, a nawet czytnikiem kart SC. Aby w jeszcze większym stopniu podkreślić mobilny charakter urządzenia, producent nie zapomniał o możliwości wyposażenia go w modem WWAN.

Obecność fizycznej klawiatury zwiększa wygodę pracy z tekstem, tym bardziej, że nie zabrakło w niej podświetlenia. W tej części ukryto również dodatkową baterię wydłużającą czas pracy urządzenia bez zasilacza. Mamy tu również przyzwoity wybór portów - dwóch USB 3.0 oraz wyjścia obrazu mini-DisplayPort.

Producent do prezentowanego modelu oferuje liczne akcesoria dodatkowe. Od współpracującego z ekranem cyfrowego piórka, przez pokrowiec do samego tabletu, bank energii, po torbę zaprojektowaną specjalnie do tego modelu komputera, ułatwiającą podróżowanie z naszym mobilnym biurem.

Jak na sprzęt biznesowy przystało, producent przygotował różnorodne pakiety rozszerzeń gwarancji pozwalających wydłużyć czas jej trwania nawet do pięciu lat i wzbogacić ją o usługi dodatkowe - np. odzyskiwanie danych z uszkodzonego nośnika.

Dell Latitude 7350 to urządzenie zaprojektowane dla podróżującego profesjonalisty, oczekującego od służbowego komputera zarówno maksymalnej mobilności, jak i typowej dla segmentu biznesowego funkcjonalności. W poręcznej formie tabletu szczególnie wygodnie przegląda się zasoby Internetu, czyta książki czy dokumenty oraz ogląda filmy. Gdy tablet trafi do podstawki z klawiaturą, staje się niewielkim laptopem, umożliwiając szybkie i wygodne prowadzenie korespondencji mailowej, edycję dokumentów i typową pracę biurową.

Podstawowe informacje

Producent
  • Dell


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!