Register Login
Sign In
» » Toshiba Z30-B-12E (PT253E-02402SPL)

Toshiba Z30-B-12E (PT253E-02402SPL)

15-12-2016, 15:22
Sterowniki dodał: admin
Odwiedzin:
Komentarze: 0

WYJĄTKOWA LEKKOŚĆ, ABY PRACOWAĆ W DOWOLNYM MIEJSCU


Komputer Portégé Z30-B został zaprojektowany do pracy w ruchu. Niski ciężar już od 1,2 kg i duża wytrzymałość sprawiają, że jest to idealny towarzysz podróży służbowych. Nawet bez akumulatora o zwiększonej pojemności możesz pracować aż przez 17* godzin bez konieczności ponownego ładowania. A jeśli pracujesz na zewnątrz przy padających bezpośrednio promieniach słonecznych, nie zobaczysz żadnych odbić na nieodblaskowym ekranie HD z podświetleniem LED o przekątnej 13,3 cala (33,8 cm). Oznacza to, że możesz wygodnie pisać wiadomości e-mail lub tworzyć dokumenty w biurze lub poza nim — nawet przy słabym oświetleniu dzięki podświetlanej klawiaturze.

*W zależności od konfiguracji.

MOC I WYDAJNOŚĆ BEZ ŻADNYCH KOMPROMISÓW


Zastosowanie procesorów Intel® Core™ (aż do i7) oznacza, że ten laptop dysponuje całą mocą obliczeniową potrzebną do obsługi wielu zadań, kiedy podróżujesz lub jesteś w biurze. Dzięki bardzo wydajnemu dyskowi SSD komputer Portégé Z30-B oferuje większą szybkość i krótszy czas reakcji od momentu uruchomienia systemu aż po jego zamknięcie. Brak kompromisów oznacza, że możesz z łatwością uruchamiać wszystkie aplikacje biznesowe.

LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ W PODRÓŻY


Komputer Portégé Z30-B oferuje elastyczne opcje mobilne. Ponieważ wszystkie porty są pełnowymiarowe, nie będą też potrzebne żadne specjalne adaptery. Komputer umożliwia znacznie szybsze przenoszenie danych na inne urządzenia za pomocą najnowszych portów USB 3.0. Możesz też wyświetlać prezentacje w wysokiej rozdzielczości, korzystając z portu HDMI. Karta Gigabit LAN daje szybki dostęp do sieci lokalnej, a obsługa sieci LTE* zapewnia swobodę pracy bezprzewodowej. Wszystko to oznacza, że możesz pracować wydajniej w dowolnym miejscu. Podłączanie urządzeń peryferyjnych jest szybkie i proste dzięki opcjonalnej stacji dokującej, która pasuje także do innych komputerów w najnowszej linii modeli biznesowych firmy Toshiba.

*W zależności od konfiguracji.

MOŻESZ NA NIM POLEGAĆ


Wyjątkowo wytrzymały komputer Portégé Z30-B zaprojektowano, aby doskonale sprawdzał się w pełnym napięcia życiu zawodowym oraz spełniał standardy jakości firmy Toshiba. Dlatego też zaliczył pomyślnie rygorystyczne testy HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test — test przyspieszonego cyklu życia produktu), które symulują 3 lata eksploatacji. Niezależny niemiecki instytut badawczy TÜV Rheinland® przeprowadził testy upadku tego komputera Portégé z wysokości 76 cm, a także sprawdził odporność klawiatury na zalanie płynem (do 30 ml). Oznacza to, że nawet jeśli przypadkowo wylejesz na niego napój, będziesz mieć czas na zamknięcie komputera i zapewnienie ochrony danym. Lekka, a zarazem mocna obudowa komputera Portégé Z30-B ze stopu magnezu jest tak wytrzymała, że doskonale sprawdza się podczas mobilnej pracy, co gwarantuje większy zwrot z inwestycji.

BEZPIECZNY I ŁATWY W ZARZĄDZANIU


Komputer Z30-B opracowano dla biznesu, ma więc mnóstwo sprawdzonych i przetestowanych funkcji zabezpieczeń i zarządzania. Stosowane są napędy samoszyfrujące, a moduł TPM (Trusted Platform Module) służy do ochrony krytycznych danych w lokalnej pamięci masowej. Nawet gdy komputer Z30-B będzie trzeba zaktualizować, dział informatyczny będzie mógł zrobić to w dowolnej chwili dzięki technologii Intel Active Management Technology (AMT). Standardowy czytnik odcisków palców umożliwia proste i bezpieczne logowanie do komputera.

ULEPSZENIA BIZNESOWE WE WSZYSTKICH ASPEKTACH


Firma Toshiba stale ulepsza swoje modele, aby spełniać więcej wymagań biznesowych. Z tego powodu dodaliśmy do modelu Z30 metalowe zawiasy, ciche chłodzenie i lepsze głośniki, aby komputer był bardziej wytrzymały i przyjazny dla użytkownika. Ekran FHD* i ulepszona, podświetlana klawiatura, a także większy manipulator Accupoint i płytka dotykowa ułatwiają wyświetlanie obrazu na komputerze Z30-B i nawigację w systemie.

Podstawowe informacje

Producent
 • Toshiba

Procesor

Rodzina procesora
 • Intel Core i7
Częstotliwość procesora
 • 2400 MHz

Ekran

Przekątna ekranu
 • 13,3 cala
Rozdzielczość ekranu
 • 1920x1080
Ekran Dotykowy
 • Nie posiada ekranu dotykowego

Pamięć RAM

Pamięć RAM
 • 8GB

Dysk Twardy

Rodzaj dysku twardego
 • SSD
Pojemność dysku twardego
 • 256 GB

Karta Graficzna

Producent karty graficznej
 • Intel
Model karty graficznej
 • HD Graphics 5500

Komunikacja

Napęd optyczny
 • Nie posiada wbudowanego napędu

Fizyczne

Kolor
 • Szare i srebrne

Oprogramowanie

System operacyjny
 • Windows 7


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!